تبلیغات محیطی به عنوان مهمترین رکن در برنامه ریزی و تدوین استراتژی بازاریابی و تبلیغات، همواره مورد توجه صاحبان برندها و کالاها و خدمات بوده است. استراتژیست های تبلیغات برای استفاده از حداکثر ظرفیت های موجود در عرصه فضای محیطی و جذب حداکثری توجه مخاطبان و مشتریان به محصولات و خدمات مختلف، سعی در یافتن فضاها و بازارهای جدید تبلیغاتی هستند.

شرکت ساینا با درک این اهمیت و لزوم ارائه و معرفی فضاهای کارآمد و مؤثر تبلیغاتی، همواره در این زمینه فرصت های جدید را در اختیار شرکتها و واحدهای تولیدی و خدماتی قرار داده است.

یکی از این فرصتهای ارزنده، فضای محیطی تبلیغاتی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد است. این فرودگاه رتبه نخست در تعداد پروازهای داخلی و خارجی روزانه را در کشور داراست و بعد از فرودگاه مهرآباد تهران، پرتردد ترین فرودگاه کشور است که با میزبانی از پروازهای داخلی و خارجی متعدد، سالانه بیش از ۸ میلیون مسافر داخلی و بین المللی را در خود می پذیرد.

شرکت ساینا به عنوان یکی از باسابقه ترین شرکتهای تبلیغاتی کشور و فعال در عرصه تبلیغات محیطی آمادگی دارد تا همراه و همسو با مدیران و صاحبان کالا و خدمات، فضاهای متفاوت و کارآمد تبلیغاتی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد و راه آهن تهران را با تعرفه های مناسب در اختیار برندها و تولید کنندگان محترم قرار دهد.