آژانس تبلیغاتی ساینا

خلاقيت، رقابت، كيفيت، فرهنگ، وحدت، ادای تعهدات

معرفی ساینا

مشتری، قانون ساینا است. خدمتی که امروز در اختیار مشتریانمان قرار می دهیم، ماحصل ربع قرن تجربه ایست که با حضور مجرب ترین کارشناسان و متخصصان این عرصه کسب کرده ایم. حضور برندهای معتبر و مشتریانی با بیش از بیست سال سابقه همکاری، خود گواهی بر تحقق این تعهد است. خلاقیت، نوآوری و تبیین راهبردهای دانش محور، اصولی هستند که سازمان ساینا بر آنها استوار است. در ساینا هیچ پروژه ای با پیش فرض آغاز نمی شود و یافتن دلایل علمی و منطقی، شاه کلیدی است که کمپین ها و استراتژی های تبلیغاتی ساینا را متمایز می سازد. کسب جوایز متعدد از جشنواره های تخصصی در صنعت تبلیغات در تمام این سال ها موید این ادعا است.

از تاریخچه تا چشم انداز ساینا

رویکردهای نوین همواره چراغ راه در مسیر تحول و توسعه ساینا است . آغاز فعالیت ساینا به دهه هفتاد، یعنی دوران سازندگی ایران باز می گردد. دورانی که لحن و فضای اقتصادی جدیدی در شاکله اقتصاد ایران (ایران پس از جنگ) ایجاد شده بود. بازار ها به سمت رقابت و افزایش در تولید پیش می رفت، در حالی که فضای رسانه محدود بود . طی این سال ها طوفان حوادث از جمله تحریم ها و فشارهای ناشی از تورم، تاثیر بسیاری در وضعیت و جایگاه شرکت های تبلیغاتی داشته و عده‌ی کثیری از عرصه رقابت فاصله گرفتند. در حالی که شرکت ساینا با تدبیر مناسب بنیانگذار خود و آینده نگری اعضا، بخوبی توانست ، از فضای محدود و سنتی تبلیغات دهه هفتاد، قدم به دنیای مدرن بگذارد تا امروز جایگاهی در خور، درصحنه رقابت داشته باشد.

 ساینا رسالت خود را فراتر از انتظار مشتری می داند.

مجموعه ساینا را گروهی از متخصصان و کارشناسان خلاق ، مجریان با تجربه، مدیران با سابقه تشکیل می دهند

 

 

 • برنامه ساینا تا دست یابی به چشم اندازها

  برنامه ساینا تا دست یابی به چشم اندازها

  تخصیص منابع سرمایه ای به فرصتهایی که بیشترین و پایدارترین ثروت آفرینی را دارد. تحکیم جایگاه برند ساینا و نشان دادن شایستگیهای اصلی در سه حوزه تخصصی : تبلیغات، مارکتینگ و برندینگ
  • همراهی با مشتریان در حوزه های مختلف کسب وکار و پشتیبانی از آنها
  • ادامه سرمایه گذاری در نوآوری و تثبیت موقعیت سرمایه های فکری شرکت
  • تقویت شایستگیهای راهبران و اعضاء
  • بهبود بهره‌وری ازطریق تحول کسب وکار و تعالی عملیاتی
 • ارزشها و فرهنگ سازمانی

  ارزشها و فرهنگ سازمانی

  • خلاقیت، رقابت، کیفیت، فرهنگ، وحدت، ادای تعهدات
  • عامل محرک و پشتیبان اصول ساینا، بنیان های اخلاقی است.
  • براساس اصول ساینا، همه کارکنان شرکت، در هر رده‌ای باید صادقانه واخلاقی عمل کنند، در مسایل شفاف و دقیق باشند و از کیفیت شایسته خدمات ساینا اطمینان یابند.
 • نحوه همکاری ساینا با مشتریان

  نحوه همکاری ساینا با مشتریان

  ساینا خود را عضوی از اعضای سازمان مشتری می داند و اولویت بندی خاصی را برای مشتریان در نظر نمی گیرد. طبقه بندی مشتریان بر اساس سطح نیاز و تقاضای آنها در هر نوع پروژه انجام می شود. ساینا یک شرکت تخصصی تبلیغات و بازاریابی است و سطح ارتباطات بسیار وسیعی در حوزه های فروش و تبلیغات با مشتریان دارد. به همین منظور و برای اتخاذ بهترین تصمیم ها، مبتنی بر استراتژی های تطبیقی (Adoptive Strategy) با نیاز مشتریان، برای هر پروژه کارگروهی متشکل از مدیر پروژه (َaccount manager) و متخصصین و کارشناسان حوزه مربوطه تشکیل می شود. به دلیل نیاز به برخی اطلاعات از سازمان، محصولات، پروژه ها و اهداف در روند طراحی و اجرای کمپین ها و پروژه های تبلیغاتی و بازاریابی، ساینا خود را امین اطلاعات مشتریان میداند و یکایک اعضا در قبال هر سطحی از اطلاعات متعهد هستند. چرا که در جهان امروز اطلاعات “کسب و کارها” به عنوان مهمترین دارایی های سازمان ها محسوب می شوند. تجربه ۲۴ ساله ساینا در عرصه تبلیغات نیز خود موید این روند و فرآیند است.
 • حوزه کسب و کار ساینا

  حوزه کسب و کار ساینا

  آغاز فعالیت ساینا منحصر به حوزه تولید فیلم و رپرتاژ آگهی بوده است. فعالیت ساینا با حضور در حوزه تولید فیلم و رپرتاژ آگهی آغاز شده بود، امروز در حوزه های دیگر تبلیغات از جمله طراحی و اجرای برنامه های کلان تبلیغاتی، تهیه و تدوین برنامه های هویت سازمانی و مشاوره استراتژی ها مارکتینک به صورت کاملا تخصصی حضور دارد. باتوجه به سیاست شرکت مبنی بر روان سازی کارها و ساده سازی ساختار سازمانی، تمامی فعالیتها در سه حوزه اصلی (تبلیغات، بازاریابی‌بازارسازی و مدیریت برند) متمرکز شده است. رویکردهای نوین همواره چراغ راه در مسیر تحول و توسعه ساینا است .

 

 

جوایز و تقدیرنامه ها

Image is not available
مسابقه 4 اگهی صدا و سیما
تقدیر در دومین جشنواره آگهی برتر
تقدیر در سومین جشنواره آگهی برتر
رتبه اول بهترین آگهی کشور
جایزه فیلم کوتاه
prize vector
prize vector
prize vector
prize vector
prize vector
prize vector
prize vector
prize vector
prize vector
prize vector

تقدیر در سومین جشنواره آگهی برتر

تقدیر در دومین جشنواره آگهی برتر

رتبه اول بهترین آگهی به «هود بیمکث»

دیپلم افتخار اول به «پارس مداد»

برای «بهترین تلفیق رئال انیمیشن»
در نخستین جشنواره آگهی برتر دوساله کشور

دیپلم افتخار اول به «هود بیمکث»

دیپلم افتخار دوم به «پارس مداد»

دیپلم تقدیر به «فرش ستاره کویر یزد»

رتبه اول به «ورزش همگانی»

برای «ارزشمندی ساخت»
در نخستین جشنواره آگهی برتر دوساله کشور

برای «بهترین فیلمنامه»
در نخستین جشنواره آگهی برتر دوساله کشور

برای «موسیقی برتر»
در نخستین جشنواره آگهی برتر دوساله کشور

برای «فرهنگ ملی»
در نخستین جشنواره آگهی برتر دوساله کشور

برای «اثر برتر در بخش تبلیغات ورزشی»
در دومین جشنواره بین المللی فیلم های
ورزشی و تلویزیونی

کسب جوایز متعدد از جشنواره های تخصصی در صنعت تبلیغات در تمام این سال ها موید این ادعا است.

برگزیده مخاطبین به «بخاری ایران شرق»

برای «جذاب و ماندگار»
در جشنواره چهار آگهی صدا و سیما

Slider

مهم‌ترین افتخار ساینا، همراهی با طیف وسیعی از برترین برندهای ایرانی است. هر روز از بیست و چند سال گذشته، برای ساینا یک جشنواره بوده است. جشنواره‌ای از رقابت و انتخاب! همواره خویش را در معرض داوری یک هیأت ژوری سخت گیر و مشکل پسند می‌بینیم. انتخاب شدن مکرر توسط طیف وسیعی از برندهای برتر ایرانی در حوزه‌های مختلف، تندیس زرینی است که طی این سالیان متمادی دریافت کرده‌ایم. با این همه، جوایز متعدد ساینا در جشنواره‌های کم تعداد صنعت تبلیغات ایران، شکل دیگری از برگزیده شدن است.