لوازم خانگی

 

لوازم خانگی

شرکت ساینا مفتخر است با شرکتهای بزرگ لوازم خانگی ایران از جمله لورچ، بیمکث، ایران شرق، آریستون، T&D و … همکاری نموده است.

صنایع غذایی

 

صنایع غذایی

شرکت ساینا مفتخر است با شرکتهای بزرگ صنایع غذایی ایران از جمله مینو، ویتانا، دلپذیر، دبش، سالموک، شیلتون و … همکاری نموده است.

بانک‌ها، موسسات مالی و بیمه‌ها

 

بانک‌ها، موسسات مالی و بیمه‌ها

ساینا مفتخر است با بانک‌ها، موسسات مالی و بیمه‌های بزرگ ایران از جمله بانک‌های سرمایه، پارسیان، کشاورزی و بیمه سینا و … همکاری نموده است.

سازمان‌های دولتی

سازمانهای دولتی

شرکت ساینا مفتخر است با سازمانهای دولتی بزرگ ایران از جمله شرکت ملی پالایش، شرکت ملی نفت ایران، شهرداری تهران و … همکاری نموده است.

اپراتورها و خدمات ارتباطی

 

اپراتورها و خدمات ارتباطی

شرکت ساینا مفتخر است با اپراتور‌ها و شرکت‌های خدمات ارتباطی بزرگ ایران از جمله رایتل، درسا، فن‌آوا، ۷۸۰ و … همکاری نموده است.

فرش و منسوجات

 

فرش و منسوجات

شرکت ساینا مفتخر است با شرکت‌های فرش و منسوجات بزرگ ایران از جمله ستاره کویر، زمرد مشهد، ایران زمین، ساوین، پاتریس و … همکاری نموده است.

خدمات آموزشی

 

خدمات آموزشی

شرکت ساینا مفتخر است با شرکتهای خدمات آموزشی بزرگ ایران از جمله کانون پرورش فکری، آریا، پارس مداد، قلم‌چی، ماهان و … همکاری نموده است.

صنایع بهداشتی

 

صنایع بهداشتی

شرکت ساینا مفتخر است با شرکتهای بزرگ صنایع بهداشتی ایران از جمله شرکت من، پاکنام، پاکسان، تاژ، گلسار و … همکاری نموده است.

خدمات انفورماتیک

 

خدمات انفورماتیک

شرکت ساینا مفتخر است با شرکت های نرم‌افزاری بزرگ ایران از جمله شرکت دریا سافت، شرکت یاس ارغوانی وابسته به بانک ملت و … همکاری نموده است.

صنایع

 

صنایع

شرکت ساینا مفتخر است با شرکتهای صنعتی بزرگ ایران از جمله مجتمع تجاری ارگ، میلینیوم، توسعه بام و … همکاری نموده است.