شرکت ساینا فیلم با بیش از دو دهه حضور مستمر در عرصه ی تبلیغات و اطلاع رسانی، به عنوان مجری انحصاری امور سمعی‌بصری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران جهت پوشش حداکثری تبلیغات و اطلاع رسانی جامع از توانمندی های سازمان ها، شرکت ها و برندهای برتر حوزه صنعت نفت و گاز معرفی می شود.

تماس با نفتاوردبا توجه به گستردگی و تعدد دستاوردها و توانمندی های برجسته صنایع نفت و گاز ایران و همچنین کمبود رسانه ها و کانال های ارتباطی با مخاطبان جهت پوشش حداکثری تبلیغات و اطلاع رسانی از دستاوردها و افتخارات این عرصه، شرکت ساینا فیلم با تدوین یک برنامه جامع رسانه ای و همسو با شعار سال – اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال – در نظر دارد به معرفی برترین ها و بهترین های این حوزه بپردازد.

در همین راستا طرح جامعی تحت عنوان “نفتاورد” که در واقع گزیده ای کامل از معرفی برترین دستاوردها و توانمندی های برندها و شرکت های حوزه نفت و گاز است، تدوین و طراحی شده است. این بسته تبلیغات و اطلاع رسانی با توجه به درخواست و نیاز شرکت ها در چند سطح تدوین شده است که مشروح خدمات شرکت ساینا فیلم و همچنین طرح “نفتاورد” در ذیل این نوشتار قابل مطالعه است. قطعاً بهره گیری از ظرفیت های ویژه این طرح، گام بلندی در راستای انعکاس دستاوردهای برندهای برتر صنعت نفت و پویایی بیش از پیش نمایشگاه خواهد بود.

طرح نفتاورد – دستاوردها و توانمندی های برندهای برتر صنعت نفت – با توجه به طبقه بندی جامعه مخاطب (عام B2C و خاص B2B) طراحی شده است و به مدیرانِ سازمان ها و شرکت های فعال این حوزه این فرصت را می دهد تا با استفاده از کانال های ارتباطی و رسانه های موثر اعم از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، روزنامه های کثیر الانتشار، خبرگزاری ها، وب سایت های خبری، وب سایت های تخصصی حوزه نفت و رسانه های اجتماعی، توانمندی ها و دستاوردهایشان را به اطلاع سطوح مختلف جامعه برسانند.

نفتاورد

لیست خدمات و محتوای سمعی-بصری طرح نفتاورد

۱٫     تولید و پخش رپرتاژ ۲ دقیقه ای مرتبط با حضور برند مورد نظر در نمایشگاه و فعالیت های برجسته ی آن

۲٫     تولید و پخش نشان آگهی با موضوع دعوت به نمایشگاه با نام و لوگوی برند و آدرس غرفه

۳٫     تولید و پخش تیزرهای تلویزیونی و رادیویی با موضوع معرفی برند

۴٫     تولید و پخش زیرنویس تلویزیونی با موضوع دعوت به نمایشگاه با عنوان برند و آدرس غرفه

۵٫     تولید بسته های خبری مناسب و مرتبط با حضور برند در نمایشگاه با فرم گزارش، یادداشت و مصاحبه

۶٫     انتشار محتوای خبری تولید شده در رسانه های:

a.     روزنامه های کثیر الانتشار نظیر: همشهری، اطلاعات، دنیای اقتصاد و …

b.     خبرگزاری ها، وب سایت های خبری و وب سایت های تخصصی

c.     شبکه های اجتماعی

۷٫     مصاحبه با بازدیدکنندگان، غرفه داران، نمایندگان و مدیران ارشد برند

۸٫     تحویل سند تصویری نهایی نمایشگاه در بالاترین استاندارد کیفی